Strefa Klienta

KontaktFormularz kontaktowyJak dojechaćProgram do WizualizacjiProjektowanie Schodów

 

Projektowanie schodów i balustrad oraz mebli

Zakki-schody

Specjalizujemy się w projektowaniu schodów drewnianych i zewnętrznych oraz wewnętrznych i zewnętrznych balustrad. Korzystamy z profesjonalnego programu do projektowania schodów, dzięki czemu możemy wyeliminować ewentualne błędy już na etapie projektowania. Posiadamy również własną pracownię stolarską, dzięki czemu mamy niemalże nieograniczone możliwości. Realizując poszczególne zlecenia zawsze uwzględniamy oczekiwania naszego Klienta, biorąc również pod uwagę funkcjonalność projektowanych schodów.
Różnorodność konstrukcji, wykończeń sprawia, że schody przez nas wykonane doskonale dopełniają aranżację wnętrza lub w zależności od preferencji, stanowią charakterystyczny element pomieszczenia.

Schody i balustrady zewnętrzne

Dopełnieniem oferty drewnianych schodów wewnętrznych oraz balustrad są równie piękne, a przede wszystkim trwałe schody zewnętrzne z balustradami. Wykonane są z materiałów odpornych na działanie promieni słonecznych oraz czynników atmosferycznych i zmiany temperatur.

Meble kuchenne i szafy na wymiar

Realizujemy również zlecenia mebli na wymiar, w tym także mebli kuchennych. Dzięki naszym projektom możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni czyniąc ją w pełni funkcjonalną.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress