Schody półkowe to hit ostatnich lat

Schody półkowe są doskonałą alternatywą dla schodów drewnianych, klasycznych czy betonowych. Jest to rozwiązanie dla klientów poszukujących nowoczesnych aranżacji. Model tych schodów wyróżnia się estetyką, lekkością konstrukcji i kreatywnością. Dlatego też i w naszej ofercie posiadamy schody półkowe wychodząc naprzeciw naszym klientom, którzy marzą o nowoczesnym wnętrzu bez nudnych i sztampowych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który przybliży wyjątkowość schodów półkowych.

Schody półkowe – konstrukcja

Schody półkowe bezsprzecznie zwracają uwagę swoją konstrukcją. Dlaczego? Jest ona zupełnie inna aniżeli np. konstrukcja wylewanych schodów z betonu. Maksymalny minimalizm. Pojedyncze stopnie przymocowuje się bezpośrednio do ściany nośnej i to one stanowią jedyne elementy schodów, po których chodzimy. W modelu tym brak podstopni i żadnej widocznej konstrukcji. Przestrzeń między nimi jest wolna, a całość ażurowa. Stopnie sprawiają wrażenie, jakby wisiały w powietrzu. Mocowanie tychże schodów polega na zrobieniu kołków, które przytrzymują je w ścianie. Umiejętność wykonania nie zostawia śladów na ścianie. Schody półkowe to ponadprzeciętne estetyczne rozwiązanie, które doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy. Efekt, jaki jesteśmy w stanie uzyskać zaskoczy najbardziej wyrafinowanego zwolennika nowoczesnych i niekonwencjonalnych rozwiązań aranżacji domów czy mieszkań.

Wystrój wnętrza jedyny w swoim rodzaju

Decydując się na schody półkowe sprawimy, że wnętrze zyska designerski charakter a do tego optycznie będzie się wydawać większe. Uzyskamy to wszystko za sprawą specjalnej konstrukcji, na której zainstalowane są pojedyncze stopnie schodów. Widok na całe wnętrze zostaje nienaruszony dzięki instalacji na której znajdują się stopnie półkowe. Wybierając ten model schodów nie musimy się ograniczać. Materiał najczęściej wykorzystywany przy schodach to metal i drewno, takie jak jesion, buk i oczywiście dąb. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdza w powiązaniu z drewnianą podłogą. Schody półkowe są możliwe do wykonania praktycznie w każdym wnętrzu, poczynając od tych najbardziej nowatorskich i modernistycznych, po klasyczne i stonowane. Schody tego typu nie są przeznaczone tylko dla ścisłego grona klientów.

Bezpieczeństwo

Schody półkowe to bez dwóch zdań model, który robi niesamowite wrażenie. Jednak wygląd to nie wszystko. Jednym z głównych aspektów, na które klient zwraca uwagę decydując się na schody wewnętrzne to ich bezpieczeństwo. W tym modelu jest to tym bardziej ważne, że między stopniami występuje pusta przestrzeń. Schody, które wychodzą z naszej firmy gwarantują użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo. Oferujemy naszym klientom sprawdzone rozwiązania. Technologia, którą stosujemy przy produkcji i montażu schodów półkowych jest trwała i stabilna, niczym nie ustępując schodom tradycyjnym. Dlatego też nasze schody mogą służyć klientowi wiele lat. Dla większego komfortu użytkowania mamy w ofercie balustrady, aby cieszyć się wyjątkowością tych schodów, a zarazem zadbać o bezpieczeństwo domowników.
Zapraszamy do kontaktu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cieszy nas to, co robimy, a robimy to z pasją dla naszych klientów.

Przewiń do góry