Zalety schodów zewnętrznych

Schody zewnętrzne muszą być solidne i wytrzymałe, prezentować się nienagannie i perfekcyjnie pasować do innych składników okolicznego krajobrazu. Dlatego warto postawić na materiał, który jest nie tylko doskonały pod względem użytkowym, ale także pozwala na stworzenie spójnej i estetycznej aranżacji, a przy tym jest łatwy i szybki w montażu.

Najbliższe otoczenie naszego domu to jego najlepsza wizytówka. Elewacja, taras, ogród, a także alejki oraz prowadzące do wnętrza schody zewnętrzne na przykład schody metalowe to elementy, które składają się na aranżację przydomowej przestrzeni, nadając jej wymarzony styl i estetyczny wygląd.

Schody zewnętrzne odporne na warunki atmosferyczne
Solidne schody zewnętrzne odporne na warunki atmosferyczne

Prezentowane w naszej ofercie elementy konstrukcyjne doskonale sprawdzają się w trakcie użytkowania, są wyjątkowo funkcjonalne i świetnie znoszą działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Schody zewnętrzne dostępne w tej kategorii, to możliwość wyboru spośród kilku najpopularniejszych modeli. Wszystkie wykonywane są z pierwszej klasy surowców, co przekłada się na bardzo dobre parametry techniczne gotowych wyrobów.

Zastosowanie schodów zewnętrznych

Nasze zewnętrzne schody są chętnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ważna jest lekkość całej konstrukcji oraz możliwość jej szybkiego montażu. Ich dużym atutem jest fakt, iż przygotowana oferta zawiera opcję zamówienia stopni w różnych szerokościach oraz ilościach. Pozwala to na doskonałe dopasowanie zamawianego elementu do jego projektowanego przeznaczenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz złożenia zamówienia na solidne i wytrzymałe, schody zewnętrzne.

Materiały

Schody zewnętrzne najczęściej wykonuje się jako lekkie, ażurowe konstrukcje bez podstopnic. Mogą to być schody o konstrukcji policzkowej lub samonośnej. Wymiar profili konstrukcyjnych na słupki lub belki nośne zależy od wielkości schodów. Stopnie można wykonać z kratki pomostowej lub blachy ryflowanej. Aluminiowa blacha ryflowana najbardziej pasuje do nowoczesnego wzornictwa. Natomiast ocynkowana kratka pomostowa to trwały materiał, który to sprawdzi się w nowoczesnych domach o awangardowy charakterze. Schody zewnętrzne można wykończyć innymi materiałami na stopnie – drewnem, kamieniem naturalnym, płytkami betonowymi.

Zobacz również: Schody dywanowe

Przewiń do góry