Schody spiralne, kogo powinny zainteresować?

Schody spiralne nazywane też kręconymi lub schodami giętymi zyskują na popularności, a to dla tego, że są doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych przestrzeni. To doskonały wybór do domów i mieszkań dwupoziomowych, w których chcemy zachować przestronność i komfort w użytkowaniu. Takie modele stanowią dobrą alternatywę do dużych i zajmujących więcej przestrzeni schodów. W naszej bogatej ofercie każdy klient znajdzie dla siebie model, który na pewno spełni jego oczekiwania.

Zalety schodów giętych i wybór materiału

Schody tego typu czyli schody gięte w przeciwieństwie do schodów jednobiegowych nie zajmują zbyt dużo przestrzeni i mogą zostać umieszczone w niemalże każdym pomieszczeniu. Schody spiralne dają wrażenie lekkości. Doskonale sprawdzą się w zaadaptowanym strychu na poddasze lub mieszkaniu dwupoziomowym czy połączą parter z antresolą. Rozwiązań jest wiele.

Schody spiralne wykonujemy z różnorodnych materiałów

Wybór materiału jest zależny od określonego elementu schodów. Schody spiralne mogą być oryginalnie wykończone przy wykorzystaniu drewna, stali, szkła czy innych materiałów. Szczeble zazwyczaj wykonuje się z odpornego drewna dębowego. W schodach spiralnych istotna jest mocna balustrada, która pełni funkcję nośną, zrównoważenia i wzmocnienia konstrukcji.
Nasze projekty charakteryzują się lekkością konstrukcji, a ich atutem jest jeszcze element dekoracyjny wnętrza.

Przykład schodów spiralnych

Kiedy wybra schody spiralne?

Jak już wiadomo schody spiralne są świetną propozycją do domu, gdy nie posiadamy dużego i przestronnego wnętrza. Niezaprzeczalnie, wyróżniają się swoim designem. Okrągła konstrukcja, która jest inna niż pozostałe budzi duże zainteresowanie i przyciąga spojrzenie. Doskonale wyglądają schody wykonane z drewna bądź drewno w połączeniu z metalowymi elementami. To dobre rozwiązanie, które sprawdzi się w aranżacji minimalistycznej, jak też nowoczesnej. Model tych schodów w niczym nie ustępuje schodom klasycznym jeśli chodzi o bezpieczeństwo i intensywność użytkowania.

Czym charakteryzują się nasze schody spiralne?

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie projektów wyjątkowo komfortowych i bezpiecznych dla naszych klientów. Bazujemy na starannie wyselekcjonowanych materiałach, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, jak również łatwością w pielęgnacji i renowacji. Właśnie dlatego, nasze schody przez wiele lat cieszą swoim wyglądem. Swoistość tych modeli sprawia, że każdy projekt możemy realizować wedle indywidualnych potrzeb klienta. W ciągu wielu lat prowadzenia naszej działalności cały czas powiększa się baza zadowolonych klientów z naszej oferty.

Schody gięte doskonale wpasowują się w pomieszczenie

Schody gięte wkomponują się w każde wnętrze

Schody spiralne są rozwiązaniem praktykowanym od wielu lat tam, gdzie nie ma możliwości na schody proste. Model takich schodów pozwala wejść na znaczne wysokości, a jednocześnie nie zajmuje wiele miejsca. Konstrukcja schodów spiralnych nadaje lekkości i nowoczesności. Różnorodność materiałów, jak również możliwość dokonywania przeróbek w projekcie zgodnie z życzeniem klienta to gwarancja udanego efektu finalnego, który doskonale będzie się komponował z każdym wnętrzem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji schodów spiralnych.

Przewiń do góry