Balustrady wewnętrzne oraz zewnętrzne

Jeśli szukasz bezpiecznego i efektownego zabezpieczenia schodów wewnętrznych, w Zakki przygotowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań. U nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci na stworzenie praktycznej i trwałej oprawy schodów. Balustrady wewnętrzne oraz balustrady zewnętrzne powinny dobrze komponować się zarówno z zamontowanymi schodami, jak i ze stylem danego pomieszczenia. Przygotowaliśmy balustrady zarówno stalowe, jak i aluminiowe oraz drewniane, abyś w jednym miejscu mógł porównać zalety różnych rozwiązań i zdecydować się na to najlepsze. U nas, poza bogatą ofertą, możesz liczyć także na profesjonalną pomoc i fachowe porady.

Balustrady do schodów

Proponowane przez nas balustrady zewnętrzne, balustrady wewnętrzne i poręcze to grupy wyrobów, które cieszą się uznaniem wśród naszych Klientów. Polecając Państwu te produkty, możemy jednocześnie zagwarantować wysoką jakość i estetykę wykonania, a również zadowolenie wynikające z ich użytkowania. W ofercie, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych nabywców, dostępne są rozmaite rodzaje balustrad ze stali nierdzewnej czy balustrad szklanych. Ich montaż, w zależności od modelu, odbywa się poprzez przyklejenie, przykręcenie, wbicie lub przyspawanie. W katalogu znalazły się także poręcze, przystosowane do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Nasz asortyment w różnorodny sposób uzupełniają słupki, mocowania boczne, stopy montażowe, rozety maskujące, podpory poręczy, łączniki, uszczelki, kolanka oraz uchwyty.

Balustrady w stylu angielskim

Styl angielski urzeka elegancką w swej prostocie formą. Schody często są montowane na podbudowie betonowej. Jeżeli istnieje konieczność dołączenia balustrady, będzie ona oparta na tralkach o przekroju kwadratowym lub jednolitej ściance z drewna. Możemy również zamontować odpowiednio stylizowane wykończenie elewacji biegnącej wzdłuż schodów.

Polecamy!

Przewiń do góry