Schody na beton to gwarancja jakości i trwałości

Beton jako materiał budowlany jest najbardziej powszechnym materiałem od wielu lat. Zawdzięcza to swojej solidności i trwałości. Przewaga schodów betonowych nad drewnianymi jest taka, że konstrukcje schodów betonowych wyróżniają się solidną konstrukcją, sprzężoną z konstrukcją całościową domu, dużą wytrzymałością i ognioodpornością. Dzięki czemu służą przez wiele lat. Istnieje na rynku wiele materiałów, którymi można wykończyć schody betonowe. W naszej ofercie jest wysokogatunkowe drewno. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Bezpieczeństwo

Schody na beton to bardzo trwały, jak też gustowny fragment infrastruktury. Cechuje je nie tylko łatwy montaż, ale także późniejsza pielęgnacja, konserwacja czy czyszczenie. Konstrukcja schodów betonowych pozwala na uznanie ich za jedne z bezpieczniejszych w użytkowaniu. Ich niekwestionowaną zaletą jest także prosty i klasyczny wygląd, który sprawia, że schody tego typu pasują do praktycznie każdego wnętrza, nie zakłócając ładu architektonicznego i przestrzennego. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają wątpliwości co do wytrzymałości i bezpieczeństwa konstrukcji schodów wykonanych z innych materiałów. Stabilna, betonowa konstrukcja schodów zapewnia komfort domownikom w przemieszczaniu się po nich w różnych kierunkach nawet kilkanaście razy dziennie.

Schody betonowe obłożone drewnem

Beton jest materiałem surowym i tym samym może nie zawsze budzić zainteresowanie klientów. Istnieje jednak sposób, aby wydobyć i z betonowych schodów wdzięk i piękno. A zatem można na nich zastosować okładzinę z eleganckiego drewna, dzięki czemu będą wyglądały jak klasyczne drewniane schody. Przez co nasze wykonane przez nas schody na beton będą się pięknie prezentować i doskonale komponować z drewnianym parkietem, deskami czy panelami. Zyskają przy tym na elegancji i lekkości, co zdecydowanie trafi w gust nawet najbardziej wyrafinowanego klienta.
Nasza oferta składa się z wielu ciekawych propozycji, więc zapraszamy do współpracy. Mamy bogaty wybór drewna. Prezentujemy różnego rodzaju okładziny, mogą to być tylko same stopnie, jak również obłożenia pełne łącznie z podstopniami i listwami.

Balustrada istotny element schodów

Trwała konstrukcja betonowa z okładziną z wysokiej jakości drewna i piękna balustrada to duet doskonały, który zapewni i komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Balustrady produkujemy w różny sposób, mając na uwadze wzór schodów, na który zdecyduje się nasz klient. W naszej bogatej ofercie są balustrady drewniane, ze stali nierdzewnej, jak też szyby hartowanej. To co ich łączy to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, solidność i gwarancja bezpieczeństwa dla użytkowników, którzy na co dzień korzystają ze schodów wewnętrznych czy też zewnętrznych. Balustrada oprócz wyżej wymienionych funkcji musi również przyciągać spojrzenia, czyli posiadać swój urok. To wszystko gwarantujemy w naszej ofercie.

Przewiń do góry